Postimet e fundit

COVID-19 i merr jetën studentes 22-vjeçare në Korçë

COVID-19 i ka marrë jetën ditën e sotme një 22-vjeçareje në Korçë. Mësohet se viktima është Euxhena Jorgji me origjinë nga Kolonja dhe studionte në Tiranë për financë. E reja kishte sëmundje bashkëshoqëruese. Mësohet se 22-vjeçarja vuante nga një sëmundje në kocka, ndërsa ishte e intubuar.

Lexo më shumë »