Postimet e fundit

Keni plane për fundjavën? Ja si do të jetë moti

Reshjet e shiut që kanë prekur territorin tonë ditën e sotme, do të vijojnë edhe gjatë dy ditëve në vijim, 21 dhe 22 dhjetor. Sipas Institutit të Gjeoshkencës, nesër dhe pasnesër priten reshje shumë intensive në të gjithë territorin, që pritet t’i kalojnë vlerat e 100 mm në 24 orë. …

Lexo më shumë »