Postimet e fundit

E rende ne Fier

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Fier, ku një 29 vjeçar i ka marrë jetën bashkëshortes së tij një vit më të vogël.   Demokrat Merdinaj i ka futur thi ken disa here gruas dhe ka ikur nga shtëpia.   Çifti ishin prindër të dy fëmijëve, …

Lexo më shumë »

Vaksinohen mësuesit në Korçë

Ne Korçë procesi i vaksinimit ka nisur fillimisht me mësuesit e shkollave te mesme e ka vijuar me tej me ata te shkollave 9 vjeçare. Por një përqindje shume e vogël e mësuesve ka pranuar vaksinën AstraZeneca, ndërsa te tjerët e kane refuzuar ate. Nga mësuesit e shkollave te mesme …

Lexo më shumë »