Postimet e fundit

Bie nga zetori, humb jetën 60-vjeçari në Korçë

Foto ilustruese Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Korçë. Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur në fshatin Dishnicë, ku një 60-vjeçar ka humbur jetën pasi ka rënë nga zetori. Viktima është identifikuar si Konstika Nunka. Sakaq, policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për …

Lexo më shumë »