Postimet e fundit

Ylli Ndroqit i marrin pasurinë

Avokati i biznesmenit Ylli Ndroqi ka deklaruar sot se do e ankimojnë vendimin e SPAK, që urdhëroi sekuestrimin e pasurive dhe pronave të tij pas një hetimi pasuror. Në një prononcim për mediat, pas daljes nga Drejtoria e Policisë së Tiranës, avokati tha se biznesmeni ka shkuar në Polici për …

Lexo më shumë »

E rëndë në Vlorë

Një 68 vjeçar nga Korça është mbytur ditën e sotme në plazhin e Zvërnecit në vlorë. Mësohet se viktima S.Dh vuante nga diabeti, ndërsa dyshohet se ngjarja ka ardhur si pasojë e infarktit. Njoftimi i policisë: Rreth orës 10:30, në plazhin e Zvërnecit, pranë vendit të quajtur “Hunda e Plakut”, …

Lexo më shumë »