Postimet e fundit

U mërzitët për plazh? Ministri njofton zgjatjen e sezonit turistik

Sezoni turistik është shtyrë deri në 15 nëntor për t’i dhënë mundësi bizneseve të rikuperojnë të ardhurat e humbura gjatë pandemisë nga koronavirusi. Lajmin e ka bërë të ditur ministri i turizmit, Blendi Klosi gjatë një takimi me përfaqësues të operatorëve turistik të Vlorës, ku prezantoi dhe mënyrën se si …

Lexo më shumë »

Çfarë ndodhte në lagjen e adoleshentes në Tiranë

Gazetarja Anila Hoxha ka zbuluar detaje të reja rreth ngjarjes së rëndë në Tiranë, ku 65 vjeçari Abaz Doku, ka kryer marredhenie me force me një 15 vjeçare në Tiranë bashkë me tre të rinj. Përmes një postimi në rrjetet sociale, ajo bën me dije se ngjarja qarkullonte si “hit” …

Lexo më shumë »