Postimet e fundit

Mbyllet Koko Fest, ja shfaqja që u vlerësua si më e mira

Nata finale e  edicionit të 6 të festivalit mbarëkombëtarë të komedisë Koko Fest solli emocione dhe të qeshura te publiku. Karnavalet e Korçës u vlerësuan si shfaqja dhe regjia më e mirë e festivalit. Komedia erdhi gjysmë muzikore me solo, duete e kuartete duke ngjallur kureshtje dhe emocion ne publik, …

Lexo më shumë »