Postimet e fundit

Cristiano Ronaldo rezulton pozitiv me Covid 19

Vazhdon përhapja me ritme të frikshme e Koronavirusit në botën e futbollit. Ylli i radhës që ka rezultuar pozitiv me Koronavirus, është Kristiano Ronaldo. Pas testit të kryer së fundmi, CR7 ka marrë sot përgjigjen e tamponit e cila rezultoi pozitive. Ai nuk ka simptoma deri tani por sipas Federates …

Lexo më shumë »

Ky është qyteti shqiptar që pati sasinë më të lartë të reshjeve, çfarë pritet nga moti në vazhdim

Meteorologët thonë se prej orëve të mesditës së sotme, reshjet do të humbin intensitetin dhe do bëhen më lokale. Njëkohësisht do të shfaqen intervalet e kthjellimeve. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, ditën e nesërme moti parashikohet me alternime vranësirash dhe kthjellimesh. Prej orëve të para të 24-orëshit reshje shiu të herëpashershme …

Lexo më shumë »