E shtunë , Dhjetor 14 2019

Postimet e fundit

Korça e zbukuruar si asnjëherë tjetër

Qyteti i Korçës është veshur me drita shumëngjyrëshe këtë prag festash fundviti. Pazari i qytetit, pedonalja dhe Katedralja janë disa nga zonat më atraktive të qytetit, që për festa zgjidhet si destinacion edhe nga vizitorë nga qytetet e tjera shqiptare. Fotografi të realizuara nga Larisa Katundi:

Lexo më shumë »

Dolën në emision për të kërkuar ndihmë por ja e vërteta

Pak javë më parë Arian Bega u bë pjesë e emisionit “Historia ime”. Ai ndau me publikun historinë e tij personale dhe tregonte se bashkëshortja e kishte braktisur prej disa kohësh dhe e kishte lënë vetëm me katër fëmijët. Ai i bëri thirrje bashkëshortes të kthehej pranë familjes, pasi të …

Lexo më shumë »