Kryefaqa / Show Biz

Show Biz

Sa paguhet çdo muaj Georgina nga Ronaldo

Që prej fillimeve të marrëdhënies së tyre, ylli i Juventus-it, Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij Georgina Rodriguez, janë kthyer në çiftin më të komentuar në media. Megjithëse ende nuk janë kurorëzuar me martesë, Georgina dhe Ronaldo janë bërë prindër të një vogëlusheje të quajtur Alana Martina, ndërsa Georgina kujdeset …

Lexo më shumë »

Dy aktorët sjellin video për të qeshur edhe nga Zvicra

Aktorët e humorit Ariola Demiri dhe Irgen Çela ndodhen në Zvicër, ku mbajtën dje premierën e filmit “I love Tropoja”. Ata e kanë shfrytëzuar këtë udhëtim edhe për të shëtitur dhe argëtuar. Këtë na e ka treguar ‘Xhoda’, përmes pamjeve të postuara në ‘Instagram’. Në këtë video shihet aktorja Ariola …

Lexo më shumë »