Kryefaqa / Show Biz

Show Biz

“Pede….” Rezart Veleshnja kapet keq me Agron Llakajn: Dimë ca gjëra për ty…

Aktori i spektaklit të humorit “Portokalli”, Rezart Veleshnja, ka akuzuar regjisorin Agron Llakaj se ka diskriminuar dhe ka quajtur homoseksual opinionistin e programit “Përputhen”. I ftuar në “Shqipëria Live”, Veleshnja tha se Llakaj dhe aktorët e tjerë në “Vizion Plus” kanë imituar programin “Përputhen” në emisionin e tyre të humorit …

Lexo më shumë »

Pirro Çako bëhet baba për herë të dytë

Kantautori Pirro Çako ka preferuar të jetë gjithmonë diskret për jetën e tij private duke e mbajtur përherë larg vëmendjes së kamerave. Aq diskrete saqë pavarsisht se është parë përherë i shoqëruar nga një vajzë simpatike bjonde, identiteti i të cilës nuk është bërë kurrë i ditur për mediat. Partnerja …

Lexo më shumë »

Çifti nga Vlora pajtohen me gjyshin

Pak ditë më parë në “Dua të të bëj të lumtur” u transmetua historia e ndaluar e një çifti të dashuruar të cilët kishin pengesë familjen, kryesisht gjyshin e vajzës. Por edhe pse vajza pranoi propozimin për martesë, duke i dalë kundër familjes së saj, u desh ndërhyrja e policisë …

Lexo më shumë »

Kjo është familja e të madhit Behar Mera

Puna si aktor nuk i sillte mjaftueshëm të ardhura dhe Behar Mera prej vitesh ka hapur lokalin e tij në Petrelë të Tiranës. Ai eshte nje nga aktoret me te dashur per publikun shqiptare humori i tij ka rre mbyer zemrat e gjithe admiruesve te tij. Prej shume vitesh aktori …

Lexo më shumë »