Home / 2022 (faqe 10)

Arkivat Vjetore: 2022

Zajmina Vasjari flet për raportin me vajzat e bashkëshortit: “Ai ka dashur gjithmonë një djalë, por s’e ka prishur kurrë zemrën”

Zajmina Vasjari ka folur mbrëmjen e sotme për bashkëshortin e saj Klodian Asllanin, me të cilin ka dy fëmijë së bashku, vajzën Khloe dhe djalin Kamar.Gjatë një interviste për “Goca dhe Gra”, këngëtarja zbuloi se aq sa liberal është bashkëshorti i saj, aq është edhe tradicional në kuptimin që gruan …

Lexo më shumë

I bie dritarja sipër, lëndohet foshnja 2 muajshe në Korçë

Një foshnjë është dëmtuar në një banesë në Korçë, kjo për shkak të rrëzimit të një dritarje. Deri më tani bëhet me dije se foshnja aktualisht ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Ndërkohë që po punohet me grupin hetimor për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. “Më datë 20.07.2022, rreth orës 21:35, …

Lexo më shumë