Home / 2022 / Korrik (faqe 7)

Arkivat mujore: Korrik 2022

Rama tregon kush janë 4 bashkitë model në vendin tonë

Kryeministri Edi Rama ka shpallur katër bashkitë shembuj sipas tij në lidhje me funksionimin dhe menaxhimin e territorit. Katër bashkitë e përmendura janë Lezha, Pogradeci, Mati dhe Shijaku, ndërkohë që mori si shembuj se duhet të mësojnë nga kjo e fundit, bashkitë e Durrësit dhe Tiranës. Rama tha fjalët më …

Lexo më shumë