Home / 2022 / Korrik (faqe 43)

Arkivat mujore: Korrik 2022

Policia e Korçës sekuestron 10 lopë

Policia e Korçës ka sekuestruar 10 krerë gjedhë të pamatrikulluar dhe mjeti me të cilin transportoheshin. “Blutë” njoftojnë se është arrestuar në flagrancë K. G., 37 vjeç dhe u shpall në kërkim shtetasi D. M., 31 vjeç, banues në Bilisht, Devoll. Gjatë kontrollit të ushtruar në stallën e shtetasit K. …

Lexo më shumë