Home / 2022 / Korrik (faqe 41)

Arkivat mujore: Korrik 2022

Aktorja e famshme turke martohet në liqenin e Ohrit

Aktorja e famshme turke, Ebru Şahin, i ka dhënë fund beqarisë dhe kurorëzoi dashurinë me partnerin e saj, basketbollistin e Cleveland Cavaliers, Cedi Osman. Ceremonia është mbajtur në Ohër në vendlindjen e basketbollistit. Festa u mbajt me një varkë në liqen, ku çifti me të ftuarit u argëtuan të shoqëruar …

Lexo më shumë