Home / 2022 / Korrik (faqe 31)

Arkivat mujore: Korrik 2022

“Bregdeti i lirë” në Durrës/ Sekuestrohen 400 komplete me çadra dhe shezlongë, procedohen 5 administratorë plazhesh

Policia e Durrësit, kontrolle të shtuara në vijën bregdetare, me qëllim lirimin e hapësirave publike, për pushuesit. Finalizohet operacioni policor i koduar “Bregdeti i lirë”, lirohen hapësira në vijën bregdetare, në zonën e Porto Romanos. Procedohen penalisht 5 administratorë subjektesh që kishin zënë hapësirën publike me shezlongë dhe çadra pa …

Lexo më shumë

Këto janë momentet më të ëmbla të Ledrit dhe Sarës

Momentet më të ëmbla të Ledrit dhe Sarës. Sara dhe Ledri Vula janë një ndër ciftet më simpatike të estradës shqiptare. Secila lëvizje e tyre po thuajse merr vëmëndjen e mediave rozë, shkruan Kosovarja. Ledrin dhe Sara rrallë herë i shohim duke shkëmbyer puthje në publik, mirëpo saherë ndodh shpërndahet …

Lexo më shumë