Home / 2022 / Korrik (faqe 22)

Arkivat mujore: Korrik 2022

15 mijë operacione, doktor Mentor Petrela tregon momentet e vështira “Ka rrethana kur thua çfarë e dua me këtë zanat”

Profesor Mentor Petrela, neurokirurgu të cilin “World Academy of Neurological Surgery” e ka përzgjedhur si një ndër 100 neurokirurgët më të mirë në botë dhe ka qenë për vite me radhë pjesë e strukturave botërore akademike, ishte i ftuar së fundmi përballë gazetarit Blendi Fevziu, ku ka treguar momentet më …

Lexo më shumë