Home / Lajme / Ka takuar ish-at e Ledrit, Sara Hoxha: Më duken njerëz të mirë, na ecën muhabeti

Ka takuar ish-at e Ledrit, Sara Hoxha: Më duken njerëz të mirë, na ecën muhabeti

Sara Hoxha, partnerja e Ledri Vulës është bërë vitet e fundit e famshme pas lidhjes me këngëtarin. Ndonëse aj vjen nga një familje me emër në Tiranë, ku gjyshi i saj ishte një nga themeluesit e Cirkut Shqiptar.

Së fundmi në një intervistë për Goca dhe Gra, Sara ka rrëfyer se shumë fansa e shajnë pse ka takuar dy ish-at e Ledrit, Dua Lipën dhe Dafina Zeqirin.

“Dua Lipa ishte shumë e mirë, pimë vetëm një kafe familjarisht. Donte të takonte Poin. Aq veta sa më kanë thënë që ke bërë shumë mirë, aq më kanë thënë ke bërë keq. Se unë them shqyryr që ka qenë Dua Lipa dhe jo dikush tjetër. Dua Lipa eshte nje pike me shume. Nuk e vras mendjen për të shkuarën. Se ne nuk kemi lindur bashkë. Siç edhe me Dafinën njerëzit më shajnë. Mua më duket shumë normale. Dafina me pelqen, Dua Lipa me pelqen. Mua më duken njerëz të mirë. Na ecën muhabeti”, ka thënë ajo duke treguar kështu se nuk ka asnjë inat me Dafinën apo Duan.

Rreth korcajone.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *