Home / Lajme / Durrēs, 22 vjeçari gjendet i pajetë në breg të detit

Durrēs, 22 vjeçari gjendet i pajetë në breg të detit

Një djalë i ri ka humbur jetën në plazh këtë të martë. Policia bën me dije se ai është gjetur i pajetë në breg të detit.

Blutë thonë se dyshohet që ai ka humbur jetën si pasojë e infarktit.

Njoftimi

Rreth orës 14:00, në lagjen nr.13, Plazh, Durrës, është gjetur i pajetë, në breg të detit, shtetasi L. C., 22 vjeç, i cili dyshohet se ka humbur jetën si pasojë e infarktit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes

Rreth korcajone.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *