Home / Lajme / Dhërmi, kamarieri merr lekët e xhiros së restorantit dhe largohet

Dhërmi, kamarieri merr lekët e xhiros së restorantit dhe largohet

Një kamarier i punësuar në një bar restorant në Dhërmi ka marrë lekët e xhiros së ditës dhe më pas është larguar. Pasi ka marrë paratë, ai është larguar me një makinë Golf 5 të bardhë drejt Vlorës.

Kamarieri ka nisur arratinë teksa policia e Vlorës ka nisur kontrollet dhe ka vendosur postbllok policor për kapjen e tij. Por deri më tani nuk ka asnjë informacion tjetër lidhur me identetitin e kamarierit.

Rreth korcajone.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *