Home / Lajme / Fëmijët dhe gruaja në emigrim, i moshuari gjendet i pajetë brenda banesës

Fëmijët dhe gruaja në emigrim, i moshuari gjendet i pajetë brenda banesës

Një 70-vjeçar nga Divjaka është gjetur u pajetë brenda shtëpisë së tij, sot rreth orës 11:30.

Viktima është Jani Kutra, 70 vjeç, banues ne qytetin e Divjakës.

70 vjeçari jetonte prej disa vitesh vetëm, pasi gruaja dhe fëmijët jetojnë jashtë shtetit.

Ngjarja dyshohet se ka ndodhur për shkaqe natyrale.

Sipas burimeve, dyshohet se i ndjeri ka ditë që ka nderruar jete pasi dëshmitarët thonë se nuk e kanë parë prej gati 10 ditësh.

Ky është rasti i dytë, që brenda tri ditëve, të moshuar gjejnë vdekjen të vetmuar.

Në datën 23 korrik u gjet pa shenja jete, nga kalimtarë të rastit, në kanalin buzë rrugës kryesore Çermë – Shkumbin – Divjakë shtetasi Reshit Leka i datëlindjes 09.04.1947, pa shenja dhune ne tru

Rreth korcajone.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *