Home / Lajme / Bie nga kati i dytë i shtëpisë, 4 vjeçarja në gjendje të rëndë

Bie nga kati i dytë i shtëpisë, 4 vjeçarja në gjendje të rëndë

Një fëmijë i moshës 4 vjeçare është rrëzuar nga kati i dytë i banesës në një fshat të Sarandës.

Policia bën me dije se ai është nisur me urgjencë me helikopter drejt Tiranës në spitalin e Traumës.

Korespondentja e Panorama bën me dije se bëhet fjalë për vajën 4 vjeçare me inicialet A.N. Nga rrëzimi ajo ka marrë plagë në kokë dhe mësohet se gjendja e saj është e rende.

Në vendngjarje grupi hetimor, po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Rreth korcajone.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *