Home / Lajme / Në muajin e fundit të shtatzënisë, Arbana Osmani ngjit malin për dy orë

Në muajin e fundit të shtatzënisë, Arbana Osmani ngjit malin për dy orë

Arbana Osmani është në muajt e fundit të shtatzënisë dhe në vend që ‘të izolohet’ në shtëpi vijon të jetë shumë aktive dhe të udhëtojë.

Madje, edhe të bëjë ecje në mal për dy orë. Këtë fundjavë ajo bashkë me Eduartin dhe djemtë e tyre po e kalon në Bogë, atje ku kanë ndërtuar një shtëpizë familjare prej druri. Mes fotove të postuara, ajo ka ndarë një me gjithë familjen me sfond natyrën. Duken Arbana, Eduarti, Joni dhe Dielli.

Arbana ka treguar se të katërt kanë bërë ecje në natyrë. Në fotot e ndara me ndjekësit në Instastory, Arbana ka treguar perëndimi e Diellit, Jonin e lodhur nga ecja dhe Eduartin që kujdeset për dy djemtë. “Heroi im”- shkruan ajo në një video të regjisorit. Një veprim shumë i guximshëm ai i Arbanës që jo të gjitha gratë shtatzëna e bëjnë.

Rreth korcajone.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *