Home / Lajme / KËMBIMIN VALUTOR, 24 KORRIK 2022/ JA ME SA KËMBEHET EURO, DOLLARI DHE PAUNDI BRITANIK

KËMBIMIN VALUTOR, 24 KORRIK 2022/ JA ME SA KËMBEHET EURO, DOLLARI DHE PAUNDI BRITANIK

Euro bihet me 116.4 lekë dhe shitet me 117.1 lekë.

Dollari amerikan blihet me 113.7 lekë dhe shitet  me 115.2.

Paundi britanik shitet me 135.9 dhe blihet me 137.5 lekë.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 89 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 118.6 lekëve.

Rreth korcajone.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *