Home / Lajme / Andresa është shtatzënë për herë të parë, velina e “E diela shqiptare” zbulon lajmin e bukur

Andresa është shtatzënë për herë të parë, velina e “E diela shqiptare” zbulon lajmin e bukur

Velina e emisionit “E diela shqiptare”, Andresa Ambrosio është shtatzënë.

Ky lajm kaq i bukur u zbulua komplet rastësisht nga një telefonues tek Telebingo, e cila e pyeti Andresën nëse është shtatzënë pasi kështu i dukej nga fustani i gjerë.

Andresa qeshi dhe pastaj iu drejtua Arditit: “Zonja ka të drejtë”. Si të gjithë, i habitur ngeli dhe Arditi i cili e përqafoi Adresën, ndërsa ajo tregoi se kishte vendosur që ta ndante lajmin e ëmbël javën tjetër, por ja që ia zbuluan rastësisht.

 

Rreth korcajone.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *