Home / Lajme / “E kam babin prokuror”, vajza për pak shtyp kalimtaren në rrugë por nuk mjaftohet me kaq

“E kam babin prokuror”, vajza për pak shtyp kalimtaren në rrugë por nuk mjaftohet me kaq

Një ngjarje e paprecedentë është regjistruar në Prishtinë, ku një qytetare ka denoncuar sot një vajzë shofere, e cila për pak e ka përplasur në vijat e bardha.

Por sikur të mos mjaftonte kjo shoferja e ka ofenduar r gruan që për pak sa nuk e përplasi.

Në një moment dëgjohet teksa thotë se e ka babain prokuror. Në disa momentet të tjera ajo përqesh gruan që kalonte në vija të bardha dhe kryen veprime të papërmbajtshme. Mësohet se gruaja po kalonte vijat e bardha bashkë me fëmijën.

Rreth korcajone.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *