Home / Show Biz / Zbulohet data/ Rita Ora reagon për koncertin në Tiranë: Shumë e emocionuar të njoftoj se do kthehem tek ju

Zbulohet data/ Rita Ora reagon për koncertin në Tiranë: Shumë e emocionuar të njoftoj se do kthehem tek ju

Artistja shqiptare nga Kosova, Rita Ora, do të rikthehet për një koncert të madh në Tiranë dhe tashmë janë zbuluar detajet e para nga organizimi. Këngëtarja ndërkombëtare do të jetë në Shqipëri me 6 shtator në Sheshin “Skënderbej” dhe koncerti organizohet nga Bashkia për të festuar vitin e Tiranës – Kryeqyteti Europian i Rinisë.

Rina e ka postuar banerin për koncërtin në Instagramin e saj duke shkruar:

“Shumë e emocionuar dhe e nderuar të njoftoj se do të kthehem në Tiranën time të dashur. Erion Veliaj më ka ftuar të performoj në një koncert falas për ne, për të festuar Shqipërinë si Kryeqyteti Evropian i Rinisë 2022!”

Kujtojmë që kjo do të jetë hera e tretë që Rita Ora performon në Tiranë

Rreth korcajone.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *