Home / Show Biz / FOTO/ Ja se si dukej Enca në moshën 12-vjeçare

FOTO/ Ja se si dukej Enca në moshën 12-vjeçare

Enca Haxhia e ka nisur karrierën muzikore që në moshë të vogël, teksa sot është një këngëtare që provokon shumë në rrjetet e saj sociale dhe gjendet shpesh në portale me tituj nga më të ndryshmit.

Së fundmi, duket se Enca është bërë nostalgjike për fëmijërinë e saj.

Këngëtarja ka postuar një foto kur ishte në moshën 12-vjeçe, teksa ka pozuar me bikini anës pishinës. Enca ka qenë një vajzë simpatike që e vogël.

Rreth korcajone.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *