Home / Lajme / “Si dy pika uji”/ Këngëtari shqiptar i gjen sozinë Florjan Binajt në Greqi

“Si dy pika uji”/ Këngëtari shqiptar i gjen sozinë Florjan Binajt në Greqi

Të gjithë jemi kurioz të gjejmë një sozi tonën.

Florjan Binaj e ka gjetur dhe ndodhet në shtetin fqinj, Greqi. Këtë gjë e ka zbuluar këngëtari i njohur i muzikës popullore, Ylli Baka. Ylli ka udhëtuar drejt Greqisë dhe po shijon disa ditë pushime në ishullin Mykonos. Gjatë një dreke, këngëtari ka vënë re kamarierin, i cili ka një ngjashmëri të frikshme me aktorin e humorit.

Këngëtari i muzikës popullore nuk ka hezituar të bëjë një foto me “sozinë” e Florit. Aktori e ka shpërndarë foton në profinin e tij në Instagram.

“Ylli Baka ka gjetur sozinë time në Greqi,”-shkruan Flori krahas fotos.

Rreth korcajone.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *