Home / Show Biz / Ishte me pushime në Jordani, Arjan Konomit i ndodh e papritura: “Kam shpresa se do bëhem mirë”

Ishte me pushime në Jordani, Arjan Konomit i ndodh e papritura: “Kam shpresa se do bëhem mirë”

Analisti i njohur Arjan Konomi i është nënshtruar një ndërhyrje në krah. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Konomi, i cili me anë të një video të shpërndarë në rrjetet sociale thotë se ka rrezikuar të humbë krahun.

Ngjarja nuk ka ndodhur në Shqipëri, por në Jordani dhe analisti aktualisht ndodhet i shtruar në spitalin e Amanit.

Sipas tij, gjendja është e mirë, por thekson se ndodhet në kushte jo të mira.

“Tungjatjeta miq, sic po më shikoni këtu ndodhen në kushte jo të mira. Dua të ndaj një fatkeqësi që më ndodhi. Ndodhen në spitalin e Amanit, dje kam bërë një ndërhyrje kirurgjikale në krahun tim, që për pak sa nuk e humba. Për fat të mirë ka shpresa që ta kem. Nuk di cfarë tju them tjetër. Nëse ju kam munguar është për këtë arsye”, thotë Konomi.

 

Rreth korcajone.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *