Home / 2022 / Qershor

Arkivat mujore: Qershor 2022

FOTO/ Ja se si dukej Enca në moshën 12-vjeçare

Enca Haxhia e ka nisur karrierën muzikore që në moshë të vogël, teksa sot është një këngëtare që provokon shumë në rrjetet e saj sociale dhe gjendet shpesh në portale me tituj nga më të ndryshmit. Së fundmi, duket se Enca është bërë nostalgjike për fëmijërinë e saj. Këngëtarja ka …

Lexo më shumë