Kryefaqa / Lajme / “Opa ra në kanal”, të rinjtë filmojnë makinën me shpejtësi në autostradën Tiranë-Durrës…

“Opa ra në kanal”, të rinjtë filmojnë makinën me shpejtësi në autostradën Tiranë-Durrës…

Edhe pse po behet fushate ndergjegjesimi çdo dite, duket se perplasjet me makina jane bere te perditshme në Shqipëri.

Kësht një aksident i rëndë është shënuar mbrëmjen e djeshme në autostradën Tiranë-Durrës, por fatmirësisht nuk ka patur jetë të humbura. Momenti i ngjarjesështë filmuar i gjithi nga dy të rinj, të cilët po udhëtonin pas mjetit që u përfshi në aksident.

“Y kape, opa në kanal më vde ktë motra,”-dëgjohet teksa flasin të rinjtë në video.

Ata kanë ndaluar menjëherë për të dhënë ndihmën e parë, pasi makina ka përfunduar në kanal, por fatmirësisht kësaj here nuk ka shkaktuar të lënduar apo viktima.

Rreth albania news

Shiko gjithashtu

Nard Ndoka: 3 Djemtë e mi nuk kanë makina dhe nuk do kenë derisa ta blenë vetë

Deputeti Nard Doka ka qene i ftuar ne nje emision ne Report Tv ku ka …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *