Kryefaqa / Lajme / Ndodh në Shqipëri/ Gruaja shkon të denoncojë, efektivët e rrahin…

Ndodh në Shqipëri/ Gruaja shkon të denoncojë, efektivët e rrahin…

Një ngjarje e pazakontë ka nodhur në Himarë ku një grua ka denoncuar një shkelje pranë inspektorëve të zonës.

Por ajo ka hasur jo vetëm në kundërshtimin e tyre por ata i janë kthyer gruas duke e rrahur.

Xhevdet Qepo, Shefi i Rendit dhe sigurisë publike në policinë e Himarës, në bashkëpunim me specialistin e zonës, Kastriot Satka sipas njoftimit zyrtar nga SHÇBA kane r rahur një grua.

Materialet u vunë në dispozicion të Prokurorisë së Rrethit Vlorë. Hetimet vijojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave.

SHÇBA mbetet e përkushtuar në misionin e saj për garantimin e zbatimit të ligjit dhe fton qytetarët të denoncojnë çdo rast të shkeljes së ligjit, duke telefonuar në numrin e gjelbër 0800 90 90.

Rreth albania news

Shiko gjithashtu

Nard Ndoka: 3 Djemtë e mi nuk kanë makina dhe nuk do kenë derisa ta blenë vetë

Deputeti Nard Doka ka qene i ftuar ne nje emision ne Report Tv ku ka …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *