Kryefaqa / Lajme / Nard Ndoka: 3 Djemtë e mi nuk kanë makina dhe nuk do kenë derisa ta blenë vetë

Nard Ndoka: 3 Djemtë e mi nuk kanë makina dhe nuk do kenë derisa ta blenë vetë

Deputeti Nard Doka ka qene i ftuar ne nje emision ne Report Tv ku ka folur per ngjarjet e fundit e renda te diteve te fundit.

Ai ka rrefyer se eshte një shofer shumë i rregullt dhe se deri tani nuk ka marrë kurrë asnjë gjobë.

Madje ka treguar se as 3 djemte e tij mbi 20 vjec nuk kane makine, e s’do te kene derisa te mund ta blejne vet.

“Nuk kam marrë asnjëherë gjobë, kam tre cuna të rritur dhe asnjëri prej tyre nuk ka një makinë personale dhe nuk do e kenë deri sa ta blejnë vetë, dhe njërit që ia kam dhënë makinën për të shkuar në një ftesë, ka bërë shkelje rrugore dhe e kam dënuar unë për 6 muaj, këto janë masa që duhet t’i marrim nga vetja jonë”, tha Ndoka.

Rreth albania news

Shiko gjithashtu

Ndodh në Shqipëri/ Gruaja shkon të denoncojë, efektivët e rrahin…

Një ngjarje e pazakontë ka nodhur në Himarë ku një grua ka denoncuar një shkelje …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *