Kryefaqa / Uncategorized / I riu e përplasi me makinë dhe i këputi këmbën, vajza është vetëm 23 vjeç…

I riu e përplasi me makinë dhe i këputi këmbën, vajza është vetëm 23 vjeç…

Eshtë vetëm 23 vjeç vajza e cila u aksidentua sot nga një 19 vjeçar në zonën e Porcelanit në Tiranë.

E reja ishte në trotuar duke pritur autobusin kur Jehon Breçani e mori para me makinën e tij.

Vajza quhet Xhesina Gega dhe per fat te keq nga dita e sotme jeta e saj nuk do te jete me njelloj, edhe pse nuk kishte asnje faj.

Ajo ndodhet në spitalin e Traumës ku edhe iu nënshtrua një ndërhyrje kirurgjikale, ndërsa gjendja e saj vijon të jetë e rënduar. Gjatë aksidentit ajo ka humbur edhe njërën këmbë.

Ndersa kalimtaret qe pane aksidentin jane shprehur per mediat:
“Vajza ishte në rrugën e vet dhe tani mbeti pa këmbë e shkreta”.

23-vjeçarja ka qenë duke ecur në trotuar kur 19-vjeçari ka humbur drejtimin e makinës luksoze tip “Benz”, që i jepte me shpejtësi dhe ka përplasur të renë, duke i këputur njërën këmbë dhe shkaktuar plagë të rënda në trup dhe fytyrë. Përplasja ka qenë e fortë dhe identifikimi i 23-vjeçares është bërë me shumë vështirësi për shkak të plagëve të marra.

Lexo edhe: I këputi këmbën vajzes se re, i riu që shkaktoi aksidentin në Tiranë është djali i…

Rreth albania news

Shiko gjithashtu

“Loja mori fund”, arrestohet më në fund burri i Caroline, ja çfarë bëri para se ta merrnin

Policia greke ka njoftuar se urdhri i ndalimit është kthyer në urdhër arresti për Babis …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *