Kryefaqa / Lajme / Pedagogu humb jetën në aksident, po dërgonte gruan në provim

Pedagogu humb jetën në aksident, po dërgonte gruan në provim

Fitor Ollomani është 35-vjeçari që humbi jetën në aksidentin tragjik që ndodhi mëngjeisn e sotëm në aksin Milot-Morinë.

Ollomani ishte pedagog dhe drejtor i zyrës Arsimore në Kukës. Bëhet me dije se 35-vjeçari i po udhëtonte së bashku me bashkëshorten në drejtim të Tiranës, pasi ajo me profesion mësuese kishte sot testin e kualifikimit në matematikë.

Kujtojmë që në aksidentin tragjik u përfshinë dy makina dhe si pasojë humbi jetën 35-vjeçari, ndërsa mbeti e plagosur bashkëshortja e tij shtetësja A.M. dhe drejtuesi i makinës tjetër.

Rreth albania news

Shiko gjithashtu

Gjithçka ndodhi pas një debati të çastit, si e pesoi biznesmeni dhe turisti në Sarandë

Eshtë zbardhur ngjarja e ndodhur mëngjesin e sotëm në qytetin bregdetar të Sarandës, ku mbeti …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *