Kryefaqa / Lajme / Fëmijën 3 vjeçar e zë dollapi poshtë, niset me helikopter në Tiranë

Fëmijën 3 vjeçar e zë dollapi poshtë, niset me helikopter në Tiranë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Sarandë. Një fëmijë 3-vjeçar ka pësuar një frakturë të rëndë në kokë.

Vogëlushin e ka zënë poshtë dollapi i shtëpisë, dhe për rrjedhojë ka pësuar goditje në kokë.

Pas ndihmës së parë në spitalin e Sarandës është transportuar në rrezik për jetën drejt Tiranës.

Mesohet se fëmija është transportuar me helikopter drejt Spitalit të Traumës.

Rreth korcajone.al

Shiko gjithashtu

DALIN PAMJET/ Momenti kur raketa kineze ra në Oqeanin Indian

Orët e para të mëngjesit të ditës së sotme mbetjet e raketës kineze, që prej …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *