E mërkurë , Prill 21 2021
Kryefaqa / Lajme / Aktori i humorit : Këta kontrollorët si nuk pritën të ikte Rama jashtë vendit…

Aktori i humorit : Këta kontrollorët si nuk pritën të ikte Rama jashtë vendit…

Aktori i humorit, Ledio Lako ka reaguar për protestën e kontrollorëve të Albcontroll në aeroportin e “Nënë Tereza” në Rinas.

Në një postim në facebook, Ledio ironizon duke thënë se kontrollorët bënë gabim që nisën protestën në këtë moment, pasi duhet të prisnin sa kryeministri Edi Rama të dilte nga Shqipëria, në mënyrë që të mbetej jashtë territorit shqiptar.

“Keta të Albcontrollit kanë bërë një gabim! Duhet të prisnin sa të ikte Rama në Turqi apo në një shtet tjetër Europian dhe pastaj ta mbyllnin! Le të vinte me skafin e ndonjërit pastaj”- shkruan Lako.

Rreth korcajone.al

Shiko gjithashtu

“Më puth pak, do të bëj drejtoreshë”, nënkryetari i FRD merr në zyrë një vajzë dhe i premton punë…

Emisioni “Stop” transmetoi këtë të martë rastin e nënkryetarit të FRD-së për Tiranën, Ilir Hodaj, …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *