Kryefaqa / Lajme / Shqiptari nuk pranonte lidhjen e vajzës së tij…

Shqiptari nuk pranonte lidhjen e vajzës së tij…

Policia italiane ka vënë në pranga një 49-vjeçar, i cili per pak do mund t’i merrte jeten vajzes se ti adoleshente.

Sipas mediave italiane, ai nuk kishte pranuar lidhjen e vajzës me një bashkëmoshatar të saj dhe kishte shkuar në depo për të marrë një send të dyshuar ar më. Në atë moment, vajza e frikësuar ka marrë në telefon policinë.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme dhe pasi policia mbërriti në shtëpinë e tyre, gjeti pjesë të ndryshme të një pist olete daulle, të paregjistruar dhe pa numër serik, të fshehura në disa vende të shtëpisë dhe në derdhjen e jashtme.

Gjithashtu u gjetën 1.5 kg mari juanë dhe një bajonetë. Burri, një shqiptar 49 vjeçar, ishte paralajmëruar më përpara nga policia italiane për veprimet e tij.

Rreth albania news

Shiko gjithashtu

Gruaja në Greqi ndërron jetë 30 minuta pasi mori vaksinën AstraZeneca, mjekët tregojnë shkakun

Dje në grua 63 vjeçe ndërroi jetë në Ilion të Greqisë, vetëm 30 minuta pasi …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *