Kryefaqa / Korcarët / Futbollisti i kombëtares tregon si u njoh me gruan korçare: I thashë po vij në Korçë e po rraf…

Futbollisti i kombëtares tregon si u njoh me gruan korçare: I thashë po vij në Korçë e po rraf…

Sulmuesi i Kombëtares, Sokol Cikalleshi, ka zbuluar detaje tepër interesante mbi jetën dhe karrierën e tij. I ftuar në emisionin “Në kuthin e Piter Pan”, futbollisti kavajas, ndër të tjera zbuloi si u njoh me gruan e tij, e cila jetonte në Korçë.

Sulmuesi gjithashtu foli edhe për momentin më të vështirë në karrierë, kur e la futbollin për 13 muaj.

NJOHJA ME GRUAN- Unë gruan e kam njohur nëpërmjet miqve të përbashkët, pastaj kam qenë unë ai që kam bërë hapin e parë. Nuk ka qenë “Instagrami” ka qenë “Facebook”-u në atë kohë. I çova kërkesë miqësie, ma ktheu. Filluam duke folur. E di çfarë i kam thënë gruas?

Në atë kohë kam luajtur me Kukësin, kam qenë duke shkuar për në ndeshje ndaj Skënderbeut në Korçë. I kam thënë, unë po vij në Korçë dhe do ta rraf Skënderbeun. Është e vërtet. Ajo tha: “Jo mo jo, do rrafësh Skënderbeun ti”. Me të vërtetë ne fituam atë ndeshje.

Rreth albania news

Shiko gjithashtu

E intubuar prej disa ditësh, ndërron jetë 28 vjeçarja nga Korça

Një 28-vjeçare nga Korça është mes viktimave nga koroanvirusi. Lajmi bëhet i ditur nga burime …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *