E mërkurë , Prill 21 2021
Kryefaqa / Uncategorized / Korçë, i moshuari gjendet i pajete në shtëpi

Korçë, i moshuari gjendet i pajete në shtëpi

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Korçë ditën e sotme , ku policia ka gjetur në banesën e tij trupin e pajetë të një 70 vjeçari.

Ai është identifikuar si Vangjush Prodani, ndërkohë që dyshohet se ka ndërruar jetë 3 muaj më parë, por do të pritet të kryhet ekspertiza për të përcaktuar kohën dhe shkaqet nga të cilët ka ndërruar jetë i moshuari.

70 vjeçari jetonte i vetëm në banesë dhe gjatë kësaj periudhe nuk ka patur kontakte me asnjë familjar.

Kujtojmë se ditën e sotme edhe në qytetin e Vlorës policia ka gjetur trupin e pajetë të një personi, i cili kishte ndërruar jetë prej ditësh por mbahej në dhomë nga bashkëshortja e tij, e cila vuan nga probleme të shëndetit mendor

Rreth korcajone.al

Shiko gjithashtu

Rama hap zemrën: Kur isha i vogël babai nuk donte të bënte foto me mua se i kisha këmbët e shtrembra…

Edi Rama ka zbuluar marrëdhënien me prindërit e tij. Teksa rrëfente në “E diell” lidhjen …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *