Kryefaqa / Lajme / Fjolla Morina merr propozimin romantik për martesë në Maldive

Fjolla Morina merr propozimin romantik për martesë në Maldive

Fjolla Morina sigurisht nuk mund të thoshte fjalë tjetër përveçse “po”.

Partneri i saj Fisnik Syla i ka bërë sot një propozim madhështor këngëtares kosovare duke e mahnitur me surprizën. Ata ndodhen në Maldive dhe Fisniku kishte përgatitur një ceremoni shumë përrallore për Fjollën. Ai i ulet në gjunjë dhe i propozon, teksa i vë unazën në gisht.

Fjolla së fundmi ka qenë shumë e komentuar nëpër media sociale, pasi bëri bujë duke u arr atisur nga shtëpia që ishte vendosur në Kukës, pas masës “arrest shtëpie” të caktuar nga Gjykata.

Rreth albania news

Shiko gjithashtu

Gruaja në Greqi ndërron jetë 30 minuta pasi mori vaksinën AstraZeneca, mjekët tregojnë shkakun

Dje në grua 63 vjeçe ndërroi jetë në Ilion të Greqisë, vetëm 30 minuta pasi …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *