E mërkurë , Prill 21 2021
Kryefaqa / Lajme / Furgoni përplas motorin në Pogradec, dy drejtuesit dërgohen në spital

Furgoni përplas motorin në Pogradec, dy drejtuesit dërgohen në spital

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme, në aksin nacional Pogradec-Qafë Thanë, ku si pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona.

Burime bëjnë me dije, se ngjarja ka ndodhur në afërsi të fshatit Hudenisht, ku një furgon, është përplasur me një motor, e si pasojë kanë mbetur të lënduar dy drejtuesit e mjeteve.

Te dy të lënduarit, janë dërguar në spital gjendja, dhe nuk dihet se si është gjendja shëndetësore e tyre, ndërkohë policia ka shkuar në vendngjarje për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

Rreth korcajone.al

Shiko gjithashtu

Basha pritet me ovacione në Pogradec: Ju ka hipur nuri i fitores, në sytë tuaj shoh shpresë…

Kryedemokrati Lulzim Basha ka vizituar ditën e sotme qytetin e Pogradecit ku dhe ka mbajtur …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *