Kryefaqa / Lajme / Prifti grek kapet duke bere veprime te pahijshme

Prifti grek kapet duke bere veprime te pahijshme

Në mediat greke kanë nisur komentet pas një video të publikuar dhe të shpërndarë gjerësisht.

 

Në të shihet një prift i cili kryen veprime të tur pshme me një të ri, që thuhet se është mino ren.

 

Video tregon djaloshin që kontrollon paraprakisht rrugën dhe më pas kthehet, ndërsa prifti fillon dhe e prek.

 

Gjesti është kapur nga kamerat e sigurisë të një ndërtese aty pranë.

 

Pas kësaj një debat i madh ka nisur edhe në rrjetet sociale.

Rreth korcajone.al

Shiko gjithashtu

Gjykata e Pogradecit mbyll dyert, 8 punonjës infektohen me COVID-19

Kanë shpërthyer infektimet në Gjykatën e Pogradecit, ku 8 punonjës kanë rezultuar pozitivë në testin …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *