E mërkurë , Prill 21 2021
Kryefaqa / Uncategorized / Dy motrat Lalo e pësojnë…

Dy motrat Lalo e pësojnë…

Motrat Lalo të cilat hodhën akuza mbi mjeken e spitalit Infektiv Migena Qato, pas humbjes së babait të tyre Rifat Lalo janë vënë nën hetim nga policia pas denoncimit që ka bërë mjekja e spitalit Covid-1.

Policia bën me dije se “shtetaset E. L. dhe I. L., nëpërmjet rrjeteve sociale dhe medias së shkruar, kanë përhapur informacione të rreme për shtetasen M. Q., me detyrë mjeke”.

Behet fjalë për deklaratat e dhëna për mediat pak ditë më parë nga vajzat e të ndjerit Rifat Lalo, i cili humbi jetën në spitalin infektiv pasi ishte shtruar sepse ishte infektuar me koronavirus.

Dy vajzat, pas lajmit te humbjes së të atit, akuzuan mjeken Migena Qato se nuk i ka shërbyer babait të tyre dhe nuk i ka bërë skaner.

Rreth korcajone.al

Shiko gjithashtu

Rama hap zemrën: Kur isha i vogël babai nuk donte të bënte foto me mua se i kisha këmbët e shtrembra…

Edi Rama ka zbuluar marrëdhënien me prindërit e tij. Teksa rrëfente në “E diell” lidhjen …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *