Kryefaqa / Uncategorized / Po hiqte zbukurimet e Vitit të Ri në Korçë, punonjësi i bashkisë bie nga vinçi

Po hiqte zbukurimet e Vitit të Ri në Korçë, punonjësi i bashkisë bie nga vinçi

Një punonjës i Bashkisë Korçë është rrëzuar pasditen e sotme, teksa ishte duke punuar në vinç.

Mesohet se punonjësi Pavli Dajko, është dërguar me urgjencë në spital, ku mësohet se ai ka thyer një këmbë dhe ka marrë dëmtime në trup po për fat të mirë ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Mësohet se Dajko, ishte duke punuar për heqjen e zbukurimeve të Vitit të Ri. Ndërkohë grupi hetimor dhe policia ndidhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Rreth korcajone.al

Shiko gjithashtu

Dy motrat Lalo e pësojnë…

Motrat Lalo të cilat hodhën akuza mbi mjeken e spitalit Infektiv Migena Qato, pas humbjes …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *