Kryefaqa / Uncategorized / Redon Makashi merr vendimin e rëndësishëm: Do ta provoj edhe unë martesën edhe pse e di që s’të bën tē lumtur

Redon Makashi merr vendimin e rëndësishëm: Do ta provoj edhe unë martesën edhe pse e di që s’të bën tē lumtur

Redon Makashi ka hapur zemrën, duke rrëfyer se është i dashuruar, por nuk zbuloi emrin e identitetit të gruas që i ka rrëmbyer zemrën. Këngëtari i njohur u shpreh se orët e beqarisë kanë përfunduar dhe ka ardhur koha për të provuar martesën, ndërkohë që tashmë është rreth të 50-tave.

“Ka ardhur limiti i limiteve, do vendos edhe unë. Edhe ata që janë të martuar, janë të pakënaqur, edhe të pamartuarit po. Unë do ta provoj një herë martesën, e kaluam gjithë kohën, i morën me vete të gjithë orët e beqarisë, tani ka ardhur koha. Normal që jam i dashuruar!”, tha ai i ftuar në emisionin “Rudina”.

“Është gjithmonë ajo silueta bionde që kam unë në imazhin tim, me të cilën ti je i dashuruar?”, e pyeti moderatorja.

“Përveç klipit që doli një brune”, shtoi Redon Makashi, duke lënë të nënkuptohet se partnerja e tij është bionde. Redoni ishte i ftuar për klipin e këngës “Më mohove”

Rreth korcajone.al

Shiko gjithashtu

Dy motrat Lalo e pësojnë…

Motrat Lalo të cilat hodhën akuza mbi mjeken e spitalit Infektiv Migena Qato, pas humbjes …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *