Kryefaqa / Lajme / Nipi gjashtë muajsh i Joe Biden në krahët e gjyshit teksa…

Nipi gjashtë muajsh i Joe Biden në krahët e gjyshit teksa…

Joe Biden ditën e djeshme është shpallur zyrtarisht presidenti i ri i Amerikës, inaugurimi i tij është transmetuar në shumë televizione. Por, një video e presidentit Biden, e shfaqur në fund të inaugurimit prek zemrat e të gjithëve.

Biden shfaqet në video, duke kërcyer me nipin e tij në krah Beau Biden, ndërsa është duke parë koncertin e tij të inaugurimit nga brenda Shtëpisë së Bardhë. E gjitha familja shihet, duke parë shfaqen ndërsa vogëlushi tetë muajsh është në krahët e gjyshit të tij.

Video e plotë:

Foshnja është djali i Hunter Biden, 50 vjeç dhe gruas së tij afrikano-jugore Melissa Cohen, 32. Çifti u martua në maj 2019, dy javë pasi u takuan për herë të parë, dhe djali i tyre lindi në mars.

Rreth korcajone.al

Shiko gjithashtu

Gjykata e Pogradecit mbyll dyert, 8 punonjës infektohen me COVID-19

Kanë shpërthyer infektimet në Gjykatën e Pogradecit, ku 8 punonjës kanë rezultuar pozitivë në testin …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *