Kryefaqa / Kuriozitete / Kush është gruaja e tretë e sheikut të Katarit, me 7 doktoratura dhe veshje deri në 100 mijë euro

Kush është gruaja e tretë e sheikut të Katarit, me 7 doktoratura dhe veshje deri në 100 mijë euro

Moza bint Nasser, gruaja e sheikut të Katarit Hamad bin Khalifa Al Thani, është dalluar gjithmonë për stilin, bukurin dhe arsimin e saj. Sipas mediave, ajo është dashuria më e madhe e sheikut, edhe pse ky i fundit ka dhe tre gra të tjera.

Ajo është martuar në moshën 18-vjeçare dhe ka pesë djem dhe dy vajza. Stili i saj i veçantë dhe qëndrimet që mban për çështje të ndryshme politike dhe shoqërore kanë bërë që të jetë shumë tërheqëse për publikun.

Por, ajo që nuk dihet është arsimi i saj, ajo ka shtatë doktoratura dhe është një nga zonjat e pakta në vendin mysliman, që kujdeset për pamjen dhe veshjen e saj. Veshjet e saj kushtojë 30,000 dollarë deri në 100,000 dollarë.

 

Rreth korcajone.al

Shiko gjithashtu

Ndryshimet që pëson trupi ynë gjatë motit të ftohtë, në dimër

Temperaturat e ulëta na bëjnë më të prekshëm nga viruseve dhe infeksioneve. Moti i ftohtë …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *