Kryefaqa / Show Biz / Lavazhieri i përplas Ferrarin 300 mijë euro, portieri bën gjestin human

Lavazhieri i përplas Ferrarin 300 mijë euro, portieri bën gjestin human

Një ngjarje e pazakontë i ka ndodhur portierit të Genoas, Frederiko Marketi. Ferrari i tij 300 mijë eurosh është dëmtuar nga një lavazhier, i cili po mundohej t’ia dërgonte në qendrën stërvitore. Sipas mediave italiane, një lavazhier donte të lëvizte makinën, por ai humbi kontrollin e saj dhe u përplas me një gardh përgjatë rrugës dhe automjeti pësoi dëme të mëdha. Përveç kësaj, ai dëmtoi disa makina të tjera, të paktën pesë, të cilat ishin parkuar në anën tjetër të rrugës. Por portieri vendosi të tregohej zemërgjerë dhe e fali lavazhierin.

Portieri u shpreh:

E rëndësishme është që askush nuk është lënduar në këtë histori. Prandaj, mjaft shkruat për këtë histori, pasi ka gjëra të tjera më të rëndësishme në jetë se makinat.

Rreth korcajone.al

Shiko gjithashtu

Elia Zaharia: Nuk prisja që Leka të ishte kaq i dhënë pas vajzës, kam filluar të jem supersticioze

Në muajin tetor Elia Zaharia dhe Princ Leka u bënë prindër për herë të parë. …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *