Kryefaqa / Lajme / Rajoni / Makina e grekes përplas mjetin bujqesor…

Makina e grekes përplas mjetin bujqesor…

Një aksident i rende ka ndodhur pasditen e sotme në Kretë, ku si pasojë kanë humbur jetën nënë e bijë.Ato ishin përkatësisht të moshës 38-vjeçare dhe 2-vjeçare.

Mediat greke, shkruajnë se ngjarja ka ndodhur pas orës 17:00 në Moires, pas makina e tyre u përplas me një automjet bujqësor të një fabrike vaji. Gruaja mësohet se ishte oficere policie. Mediat greke bëjnë me dije se kjo e fundit po largohej nga shtëpia e babait të saj kur në rrethana të paqarta ajo u përplas me një automjet bujqësor të një fabrike vaji.

Po sipas mediave greke, drejtues i mjetit bujqësor ishte një burrë me origjinë shqiptare, ndërsa pasagjer ishte një burrë me origjinë aziatike.

Rreth korcajone.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *